SÁRINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Sárinka a jsem malá rozkošná holčička, štěněcí princezna, tajuplné rasy. Přijela jsem z říše Voříšků, jsou mi necelé 3 měsíce a vážím kolem 3,5 kilo. Jsem typické psí mimino, veselá, hravá, nebojácná, miluju lidi, hračky, psí kámoše a hlavně dovádění. Vyroste ze mě menší nebo střední pejsek, hravý, aktivní a šikovný parťák, takže potřebuji akční rodinku, zodpovědnou, milující a také vychovávající. Vaše Sárinka"
Sárinka je téměř 3 měsíční holčička, úžasně štěně, váží kolem 3,5 kilíček a bude z ní pejsek středního vzrůstu. Rozhodně je to veselá, akční a kamarádská holčička. A nezapře v sobě štěněcí touhu objevovat svět a do všeho se vrhat po hlavě a s nadšením.
S každým chce být kamarádka a nezáleží na tom, jestli její nový psí kamarád má metr a kouká na mu zespod na bříško nebo je ve stejné velikostní kategorii. Sárinka je torpédo, pejsky bere do party za každých podmínek. ???? Nejraději by nějakého psího kámoše proháněla a hrála si s ním od té doby co ráno otevře oči, až dokud se prostě nevybije baterka.???? Pokud se ovšem vybije. Mezi její další velké kamarády patříme my lidé, je to velmi kontaktní a mazlivá holčicka a společnost člověka jí dělá velkou radost. Zvlášt velmi dobře reaguje na děti, které si s ní hezky hrají a dovádí s ní.???? Sára by se určitě hodila do rodiny k aktivním lidem, miluje procházky a všemožné dobrodružství, na sezení doma na gauči ji člověk moc neužije. Nevadilo by jí sdílet domácnost s psím nebo kočičím kamarádem, který bude stačit jejímu temperamentu a energii. A určitě by nebylo prekážkou, pokud by v novém domově měla nějakého menšího člověčího parťáka, který ví jak se s takovým pejskem správně zachazí a že pejskem není hračka ale parťák do života.???? Sára je určitě pejsek, který nebude rád sám doma. Ideálně by se tedy hodila k někomu, kdo pracuje z domova nebo ji bude moct vzít i třeba do práce, popřípadě má doma už nějakého zvířecího parťaka se kterým by mohla svůj den trávit, když zrovna páníček nebude doma.
Sárinka potřebuje jako každé mimino hodně pozornosti, lásky a výchovy, trplělivé majitele, které nerozhází loužičky, či rozkousaná bote nebo nabíječka, je to klasický rarášek, co rád vymýšlí lumpárny.
Sára je odblešená, 2x odčervená, 1x vakcinovaná, čipovaná. Podmínkou adopce je časná kastrace v Praze na klinice Ivet, nebo veterina Letovice (u Brna), kterou hradíme, vhodná po dokončení kompletní vakcinace.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705