ZORINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Zorinka a jak říká teta, jsem ovčáček Bonsai. Je mi 9 let a opravdu jsem zmenšená kopie ovčáka, vážím kolem 13 kilo. Můj příběh je stejný, jako osud mnoha starších pejsků, kterým zemře majitel a sami zůstanou všem dalším na obtíž. Přijela jsem k tetě hledat štěstí, jsem moc milá, kontaktní a pohodová holčička, co ještě milým lidem udělá spoustu radosti a rozdá mnoho milujících pusinek. byla jsem zvyklá na psí kámošku, u tety jsem také ve smečce pejsků, takže psí společnost mi vůbec nevadí. Jsem Moc hodná, velký mazel, tulivá holčička, která hledá lidskou společnost, místo doma v teplíčku a hodně lásky hodných lidí. Mám ráda procházky a jsem vcelku aktivní a moc ráda si užiju krásný, pestrý život s novou rodinkou, vaše Zorinka."

Zorinka je další živá bytost s velkým srdcem, pozůstalost po paničce, která odešla na věky a nikde pro ni nebylo místo. Je to 9 ti letá kříženka, menšího vzrustu, na delších nožkách, váží 13 kilo a je to moc hodná a oddaná holčička. Má moc milou povahu, je pohodová, vyrovnaná, moc umazlená a velmi kontaktní a hodná.
Zbožňuje procházky, je aktivní a užívá si radost z výletů po okolí, které předtím nepoznala, byla zvyklá jen na zahrádce a tak si to teď velmi užívá.
Miluje svoje lidi, nejraději se tulí ke svému člověku a je přátelská ke všem pejskům. Zorinka je andílek, kterého si každý zamiluje, úžasný voříšek, co si ještě zaslouží moc krásný život po boku svých lidí a spoustu radostných zážitků.
Je čistotná, nenáročná, umí hezky na vodítku a rychle si ji oblíbíte.
Hodí se do domečku se zahrádkou, kde byla zvyklá bydlet, pochopitelně pouze jako domácí mazlíček.
V minulosti měla problém se zadními nožkami, což zdárně zdolala, dle RTG má horší kyčle, ovšem bude - li si držet správnou váhou, není třeba nijak řešit. Užívá kloubní výživu, případné další nutné řešení či léčbu hradíme, v rámci pražské kliniky Ivet, popř. veterina Letovice (u Brna)
Zorinka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705