BRITUŠKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Brituška a jsem ještě mládě, je mi 4 - 5 měsíců a vážím 18 kilo. Dostala jsem nedávno expres letenku z domova přímou linkou rovnou do Dočasek k tetě Majce a teď se tu rozhlížím po nové rodince.
Nejdříve jsem se trochu bála držela se zpátky, ale rychle jsem se v novém prostředí rozkoukala a je ze mě veselá hravé "medvídě".
Bude ze mě velká holka, to si pište, mám tlapy jak medvěd a teta si myslí, že jsem kříženec retrivra a možná něčeho pasteveckého. Určitě budu potřebovat hodně lásky a také správnou výchovu, aby se mě vyrostla pohodová poslušná holka. Vše se teprve učím, miluji své lidi a také dovádění s pejsky na zahradě.
Ráda bych doma měla psího kámoše, zodpovědné milující majitele, kteří mě zahrnou láskou, samozřejmě kvalitním krmením, vzhledem k mé velikosti a také spoustou času a aktivity, vaše Brituška."

Brita je 4 - 5 měsíční štěně, kterého se vzdali majitele, neznáme její původ, ale mohl by to být kříženec pastevce a retrivra. Každopádně bude velká, již nyní váží 18 kilo.
Brituška je hravá a veselá holčička, krásný blond plyšáček, hodná, aktivní a mazlivá holka. Svoje lidi miluje nade vše, bude z ní věrný , oddaný pes, k cizím je zpočátku nejistá, ale zvykne si pozvolně správným přístupem. S pejsky je velká kamarádka a ráda si hraje, hodí se rozhodně do domu se zahradou, kde bude bydlet ale pouze doma s lidmi, nikoli nikde v boudě na zahradě, nebo v kotci.
Učí se povelům, poslušnosti, hezky zvládá čistotnost, ale samozřejmě, jako u každého štěněte, se občas objeví nehoda.
Pro Britu hledáme velmi zodpovědnou rodinu, která se jí bude věnovat, poskytne jí trvalé zázemí na celý život, hodně lásky, mazlení, výchovu a také samozřejmě kvalitní péči, krmivo pro správný vývin a růst velkých plemen. apod.

Brita je odblešená, 2x odčervená, čipovaná a zatím 1x očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nutná předchozí návštěva a bezvýhradná kastrace do 1 roku věku. Návštěva možná po dohodě s Majkou na tel : 774 884 328, v blízkosti Kolína. Info o vás pište na mail : dipu@seznam,cz nebo tel : 602 259 705