JENNY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jenny, jméno mé, ráda poznám svou novou rodinu. Jednu jsem už měla, ale nějak se to celé pomotalo.. Nejdřív mě dali pohlídat, pak hlídat na delší dobu a ted už se vlastně pro mě nikdo nevrátil. Jsem 3 letá slečna, středně velká a ráda bych zase bydlela doma, se svými lidmi, kteří mě nikde nezapomenou. Vážím 20 kilo jsem fešanda, se zbarvením jako rotvík, ale velikosti bígla.
U tety se učím novým věcem a dovednostem, miluji svoje lidi a gauč, na kterém mám své neodmyslitelné místo. Jsem aktivní a hravá a i když si nejprve musím na nové cizí lidi zvyknout, tak pak je ze mě o to větší mazel. Se psy i fenami jsem kámoška a psí společnost doma uvítám. Mám ráda jídlo a občas si ho vynucuju štěkotem, ale na tom už také pracujeme. Ráda bych našla zodpovědnou rodinu, která má zkušenost s pejsky, bude mít na mě čas a nenechá mě nikdy ve štichu. vaše Jenny."

Jenny je 3 letá kříženka, působí dojmem křížence Rotwajlera a Bígla, ale v podstatě se jedná spíše o mix různých kříženců. Je střední velikosti, má 20 kilo a po seznámení s novými lidmi, je to moc hodná holka. Je to mazel a pohodová fena, ráda si doma užívá klidu a pohody, na zahradě si ráda hraje s dalšími pejsky a ke všem je nekonfliktní, tedy bude ráda doma za společnost dalšího psího kámoše. Jenny potřebuje zodpovědné majitele, ideálně, kteří již psa měli, potřebuje hodně lásky, stabilní zázemí, ideálně bez malých dětí.
Hodí se pro aktivní páry, ideálně do domu se zahradou psím kámošem, dostatkem vyžití a pozornosti.
Jenny je odčervená, odblešená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou, nachází se Praha západ, Jílové u Prahy, na tel : 777 310 185. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705 Za fotky děkuji Jana Smolíčková Trpálková https://www.facebook.com/janatrpalkovafotografka