BARNEY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Zdravím své budoucí páníčky, rád bych vám pověděl svůj příběh a poprosil, abyste k adopci nás, němých tváří, přistupovali zodpovědně, protože naše zlomená srdce za vaši chvilkovou radost nestojí.
Jmenuji se Barney a narodil jsem se nalezené fence, venku, na zahradě, kde nás paní chovala. Bylo nás víc, byli jsme všichni prodáni do " dobrých rukou", někteří se vrátili, ale mě už si zpět paní nevzala, takže jsem měl velké štěstí a skončil jsem u tety v dočasné péči. Jak skončili mí sourozenci, netuším...
Je mi 5 měsíců, jsem kříženec ovčáka, možná Belgického, možné jiného, zkrátka jsem mládě většího vzrůstu a bude ze mě velký kluk. Vážím 18 kilo a když jsem přijel, bál jsem se a nevěděl, co dělat. Postupně se ale stávám hravým a spokojeným štěnětem, jakým jsem měl být dávno, kdybych nepadl do rukou špatným lidem. teď jsem ze mě moc hodný kluk, zpočátku sice ostýchavý, ale dáte - li mi svoje srdce a jistotu, kterou hledám, nenajdete věrnější a oddanější zvíře, váš Barney. "

Barney je 5 ti mesíční kříženec, patrně belgického ovčáka a dalšího plemene, který byl jako malé štěně prodán nesprávnými lidmi, nesprávným lidem. Měl ale štěstí a dostal se k nám, kde jako původně bázlivý pejsek, nabývá důvěru a sebevědomí a stává se z něj moc prima kluk. Bude to pes velkého vzrůstu, povahou velmi oddaný a submisivní. S cizími lidmi zpočátku váhá jít do těsnějšího kontaktu, ale protože je to úžasný miláček, získáte si ho laskavým a klidným přístupem.
Barney je čistotný, hodný, se psy nekonfliktní, jistě by mu větší hodná psí parťačka pomohla poznávat svět a najít více důvěry.
Potřebuje vlídné a milující majitele, jistotu trvalého zázemí, najít ve svém člověku oporu a především pocit důvěry a jistoty.
Potřebuje objevovat svět, poznávat nové lidi , prostředí a situace po boku svého respektovaného pána. Učí se pozvolna být veselým důvěřivým pejskem, ale je to obrovský mazel s neodolatelným pohledem a velkým srdcem.
Hodí se do domu se zahradou, výhradně k bydlení doma s lidmi, nikoliv venku, děti již spíše odrostlé, rozumné.

Barney je odblešený, 2x odčervený, očkovaný, čipovaný. Podmínkou adopce je bezvýhradná kastrace v dospělosti, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Návštěva možná po dohodě s Radkou na tel 777 310 185, Praha západ, Jílové u Prahy. Vážní zájemci pište info o sobě na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Děkujeme za fotky
https://www.facebook.com/svatia.foto