AKIM

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Tak jsem tady nakonec i já, kdo se uchází o další domov z mnoha opuštěných pejsků. Jmenuji se Akim a jsem roční kříženec labradora. Ve skutečnosti jsem prostě věčně natěšené, akční torpedo, veselý neunavitelný kluk, co miluje své lidi, mazlení, dovádění, společnost páníčka a když se tetě povede mě trochu navit, tak jsem na chvíli i pes, padlej na vlast, na gauči. Jsem středně velký fešák, mazel a kámoš pro aktivní lidi, co neradi zahálejí a nuda je pro ně cizí. učím se všem psím dovednostem a jsem moc šikovný a chytrý pes, za pamlsek metám salta a snažím se dohonit, co jsem dosud zameškal u nesprávných lidí.
Mám radost, když můžu dovádět třeba se psí kámoškou, která bude stejně hravá a temperamentní jako já. Takže máte - li pocit, že vám chybí vzpruha, verrný parťák, co vás nespustí z očí a pro kterého budete Bůh, jsem tu a rád bych u vás bydlel na trvalo. Váš Akim."

Akim je roční puberťák, který k nám přijel z rodiny, která se ho vzdala. Je to větší kříženec typu labrador, energický krásný pes, který potřebuje hodně vyžití a dostatek pohybu, aby vybil svou energii. Je to velký mazel a i když byl zpočátku trochu nedůvěřivý k cizím lidem socializace mi jde dobře a víceméně s nikým nemá problém. S ostatními pejsky vychází dobře, byla by pro něj ideální vetší hravá fenka, na dovádění, zábavu a společné hry. Je to úžasný kluk, s milou, přátelskou povahou, milující své lidi, bez kterých je velmi nerad. Byl zvyklý na stálou společnost člověka, takže doma sám nevydrží, s tím je potřeba začít pracovat. Je čistotný, rád spí po boku svého pána, nehodí se k malým dětem, z důvodu své energie, díky níž by je nechtěně v zápalu hry, mohl třeba porazit atd.
Hledáme mu velmi zodpovědné majitele, ideálně v domě se zahradou psí kamarádkou, dostatek pohybu a vyžití venku, jistě vhodný o na psí sportování apod.
Potřebuje stabilní jisté zázemí, páníčky, kteří se mu budou mít čas věnovat , co nejvíce.

Akim je je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, čipován, očkován komplet. Je kastrován. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás a podmínkách pro Akima, pište na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705