Olaf ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Olaf je veselé štěňátko, miluje jiné pejsky i lidi. Je hodně zvědavý a u všeho chce být, užívá si svůj dětský věk opravdu naplno. Zároveň se však dokáže v náručí člověka moc hezky zklidnit, přitulit se a mlčky si užívat jeho přítomost.

Olaf je bratříček svých 4 sourozenců. Momentálně má cca 3,5 měsíce a váží 7,8 kg. Jedná se o křížence, v dospělosti odhadujeme střední vzrůst cca 15-20 kg.

Pro Olafa hledáme takovou rodinu, která jej zahrne láskou, přijme ho takovou jaký je a správnou výchovou jej bude trpělivě učit všemu, co má každý pejsek znát. Hledáme pro něj milující lidi, pro které je pejsek členem rodiny, která jej bude brát na výlety a ukazovat mu svět. Olaf bude moc rád žít jak v bytě, tak v domečku se zahradou, s pelíškem uvnitř, v blízkosti své rodiny.

Olaf je odčervený, čipovaný, zatím jednou očkovaný, není kastrovaný. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Olafa nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail katerina@utulekbouda.cz. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.