Kettynka, 8 kg - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač malý
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kettynka, roztomilá kříženka knírače, 8 let, 8 kg. Zemřela mi panička. Nebyl nikdo, kdo by se o mě postaral. A tak jsem se já, křehká, malá fenka, ocitla ze dne na den v útulku. Ani nebudu popisovat, jak jsem se cítila, jaká mi byla zima... Jednoho dne mě hodní lidé odvezli do péče pod spolek Psí senioři v nouzi. Sice jsem v teple, ale chybí mi to hlavní, jistota, domov. Prosím, adoptujte mě.

 

Zprvu jsem nesmělá. Po osmělení se jsem radostná, vítající. Umím krásně panáčkovat. Tolik si budu užívat Vaší přítomnosti. Hygienické návyky mám dodržuji, neničím. Manipulaci snesu. Při některé chci utéct :-) , ale nekoušu. Na vodítku umím. Poslouchám. Protože u malých pejsků není 8 let žádný věk, jsem stále aktivní. Ráda s Vámi budu dělat cokoli. Jen v autě jsem nervózní a zpívám.

 

Snesu psy, feny, na kočku bych si zvykla. Domov hledám u pánů se smyslem pro humor, pouze uvnitř, ideálně v domku. Umím být totiž upovídaná. Raději bych nebyla sama a nebo byla o samotě se psím parťákem.

 

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Možná budu dlouhodobě užívat léky na močový měchýř, to se dozvím do 15. ledna. Ale zájemci o mou adopci prý již mohou volat :-)

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Nepište SMS ani jiné zprávy. Rezervace možná není. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní vodítko. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.