LUMPÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: praha
Region: Praha
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"S Novým rokem bych si přál i novou rodinku a tak bych se vám rád představil. Jmenuji se Lumpík a je mi 10 let. Jsem menší voříšek, teta mi říká soukromě "Špickorgi" , zkrátka jsem úžasný parťák, plný života, pro kterého je věk, pouze číslo, které není podstatné.
Přišel jsem o páníčka a jak už to tak bývá, musel jsem o dům dál. U tety jsem si zvykl velmi rychle a rád bych našel prima páníčky v domku se zahrádkou, nadšen budu také se psí kamarádky, protože fenečky jsou moje oblíbenkyně.
Jsem velkej mazel a miluju drbání na bříšku a lenošení v posteli. Venku si užívám procházky, všechno mě zajímá a všechno rád prozkoumám. Nerad jsem sám, to víte, s páníčkem se to líp táhne a tak se nehodím do bytu, kde budu často o samotě. Hledám ten nejúžasnější domov, kde budu spokojený, šťastný a stále veselý kluk, Váš Lumpík."

Lumpík je 10 ti letý malý voříšek, kterého jsme přijali po smrti páníčka. Je to patrně kříženec jezevčíka a špice, stále veselý a ještě i dost aktivní, takže si s ním užijete ještě spousty legrace.
Od své dočasné tety dostal přezdívku " Špickorgi", váží 8,6 kilo, je velmi roztomilý s krásnou plyšovou srstí a milou povahou.
Postupně se u nás rozkoukal a chová se jako veselý, hodný pes, miluje své lidi, díky tomu, že měl majitele muže, tak o něco více, preferuje muže, nicméně to na vztahu s paničkou - ženou - nic nekazí. Lumpík je víceméně nenáročný kluk, má rád procházky, na vodítku chodí hezky, je čistotný a mazlivý. Rád spí na gauči nebo v posteli, miluje fenečky a doma by měl rád nějakou psí kámošku na hraní, ale není podmínkou, pokud bude mít možnost, být co nejvíce se svými lidmi, může být i jedináček. Psích kluků si venku nevšímá, ale doma na jednoho psího samce žárlí, jiného toleruje. Spíše tedy pouze k fenkám, ty má Lumpíček moc rád. 

Byl zvyklý na domek se zahrádkou, ale díky dlouhodobé nemoci páníčka, si také občas z nudy udělal samostatný výlet, takže venku na volno spíše ne, na zahradě na zavolání přijde. Ke kočkám a jiným malým zvířatům se nehodí.
Lumpík je prima pejsek, skvělý kámoš a mazel, potřebuje zodpovědné majitele, milující zázemí, páníčky, kteří mu dají nejen hodně lásky a pozornosti, ale také aktivitu a  zábavu.
Lumpík je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705, Za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/svatia.foto