ALBERT - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Maltézský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ahoj všichni, hlásí se Albert veselej a akční kluk, co by potřeboval domů. Jspí mi asi tak 2 roky a přišel jsem o rodinu, tak se právě rozhlížím po nové a nadšeně čekám, až si pro mě přijdete. Jsem kříženec maltézáčka, pohodový a vítací miláček. Miluju lidi, všechny pejsky a taky rád chodím ven a běhám po zahrádce. Jsem velkej mazel, úžasňák, co potřebuje své milující lidi a klidne budu mít doma i psího kámoše nebo kamarádku, hlavně, že bude s kým dovádět a hrát si. Mám stále dobrou náladu a jsem připraven na nové zážitky, baví mě výlety, procházky a taky jsem pro každou zábavu a hru. Hledám prima aktivní a hodné lidičky, kteří na mě budou mít čas a hlavně mě už nikdy neopustí, váš Albert"

Albert, je 2 letý kříženec maltézáčka, velmi hodný, veselý a skvělý pejsek, je malého vzrůstu, cca 7 kilo, miluje zábavu, mazlení a nejradši by stále někde dováděl a hrál si. Má rád ostatní pejsky, toleruje kočky a je to prima parťák pro aktivní majitele, klidně s dětmi cca 10 +, které se umějí k pejskům chovat. Moc rád si běhá po zahradě, zaštěká si na příchozí za plotem, jako správný obranář, vyhovovala by mu mala hravá a veselá fenka, jako psí kamarádka. Rád jezdí autem, je velmi přizpůsobivý, šikovný a učenlivý, bude dělat majitelům velkou radost.

Albert hledá trvalý domov, kde najde jistotu zázemí, lásku a mazlivou náruč páníčků. Vzhledem ke své akitivitě se nehodí k pokročilým seniorům, nudil by se. Může bydlet v bytě, kde nebude zůstávat sám, nebo do domečku se zahrádkou, na kterou byl zvyklý.

Albert je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Praze, info o vás pište na mail : iveta@docaskydede.cz, nebo dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705, 608 875 523. Za fotky děkujeme

https://www.facebook.com/marta.bohacova.3