YONDU - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

AKTUÁLNĚ MÁME DOSTATEK ZÁJEMCŮ, SE KTERÝMI SE UVIDÍME NA NEZÁVAZNÝCH SCHŮZKÁCH A DALŠÍ DO POŘADNÍKŮ NEPŘIJÍMÁME.

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

 

Zhruba čtyřměsíční chlapeček jménem YONDU byl záchráněný z osady na východě Slovenska a k nám přijel v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. 

 

Nemáme absolutně tušení, čeho je to kříženec a tak vám ani neumíme odpovědět na otázky typu kdo byli jeho rodiče a jak bude velký v dospělosti. Dle jeho aktuální velikosti je ale už teď jasné, že to nebude žádná čivava do kabelky. Předpokládáme akorátní vzrůst - aby ho nezabilo bouchnutí dveřmi a aby se krásně vešel do postele. Hrubým odhadem do 15 až dvaceti kilo v dospělosti. 

 

Yondu žije vevnitř, v domácnosti naší ředitelky. Pomalu se tedy učí běžného provozu domácnosti a také čistotnosti, která mu při pravidelném venčení nedělá žádný problém. Jinak je to štěňátko jako každé jiné - jeho smyslem života je jídlo, mazlení a procházky. Moc toho zatím neumí a bude jen a jen na novém pánečkovi, jak si Jondíka vychová. 

 

Pro Jondíka hledáme aktivní pánečky, kteří mají v plánu věnovat většinu svého volného času právě výchově štěňátka. Hledáme zájemce, kteří jsou aktuálně bez malých dětí, případně v brzké době dítě neplánují. Rodiny s dětmi prosíme pouze ve věku 12+. Nehledáme zájemce v pozdním důchodovém věku. Pokud má být v rodině pejsek/fenečka opačného pohlaví, tak pouze kastrovaní. Naše štěňátka se budou kastrovat až po roce věku - ošetřeno smlouvou. 

 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.