❤ Flora hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Pro Floru hledáme akutně dlouhodobou dočasnou péči a nebo nový domov. Nevíme kolik času jí zbývá a moc bychom jí přáli, aby zažila láskyplnný život v rodině.

Flora, fenka, stará přibližně 10 let. Kříženka střední velikosti, váží 21.4 kg. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou Advocate, čipovaná a kastrovaná.

Flora je na svůj věk velmi hravá a vitální. Rozhodně si uplynulé roky nijak zvlášť nepřipouští, poskakuje si spokojeně po zahradě azylu a miluje hračky. Kdyby nebylo jejích šedin, mysleli byste si, že je to ještě štěně :D Flora miluje lidi a ráda se nechává hladit. Návštěvy vítá (a oblizuje) jako první! Se psy v azylu vychází, ale občas na ně žárlí, když se lidské pozornosti nedostává jen a jen jí. Také u jídla je žárlivá. Proto si myslíme, že by spíš byla spokojená jako jedináček.

Flora bohužel trpí degenerativním onemocněním chlopní v srdci a musí brát do konce života 1/2 tablety léku Cardisure dvakrát denně. Na jeden den tedy vychází jedna celá tableta. Pro představu o nákladnosti léčby: 100 tablet stojí cca 4500 Kč. Jsme připraveni náklady na tyto léky uhradit, jak v případě dočasné péče tak i v případě trvalého domova. Jinak nemá Flora žádné jiné zdravotní potíže. Užívá si života a je vždy pozitivně naladěná :) Moc bychom jí přáli milující domov, kde by si užila ještě spoustu rozmazlování.

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/F3w5Meuh715JJ91D8 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.