Cajs - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač střední
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Pohled první lásky, prvního věrného přátelství, lásky na život a na smrt. Dokonalý, upřímný miláček Cajs je naprostým pokladem, který smutně vyhlíží svůj domov a milující rodinu. První pohled na jeho dokonalou figuru vám zkrátka musí vnuknout myšlenku: Tak ty jsi můj dokonalý přítel.

Je to asi nejsmutnější pes v našem útulku. Proč? Dostanou se k nám většinou nechtění, týraní psi, co u nás mají nový a krásný start do života. Cajs se měl ale skvěle, báječně, než mu náhle odešel do Nebe jeho pán. Dva dny vyštěkával na zahradě, než si lidé všimli, že je něco špatně. Nemohl svého pána zachránit. Měl obrovskou radost, že za ním někdo jde. Bohužel jsme šli jinam, než si asi představoval. 
Jde o společenského, milého, vlídného psa s nádhernou figurou, vzhledem a zároveň s neuvěřitelnou povahou.
Moc hodný, pozorný, mazlivý. Má vyrovnanou povahu ať už co se lidí týče, tak i v chování ke psům. Zbytečně nikoho neprovokuje a číší z něj takový klid, že i ostatní (i konfliktní psi) jsou v jeho přítomnosti naprostými salámisty. Má hygienické návyky, nic neničí, nic nedemoluje. 
Moc si neumí hrát. Je pro něj důležitější pozornost člověka. Nuda s ním ale není. Občas má potřebu "se nechat pochovat", jen si neuvědomuje, že ho málokdo unese. Je to s ním ale legrace. 
Na veterině se chová vzorově. V autě jezdí bez problémů. Na vodítku chodí krásně. Když se jde ven, tak: ,,Cajs, sednout!" Vzorně se posadí a čeká, až ho připnete a jde se. Je to opravdu chytrý, tvárný kluk. 
Hodí se do rodiny k dětem, k druhému vyrovnanému psovi (ale není podmínkou). K rodinnému domku se spaním jak v zateplené boudě, tak dovnitř. Jediné, na co si dovolím upozornit je vysoký plot, který by Cajs nepřelezl. 
 
Pokud máte o Cajse zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se - ozvu se) 
 
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, 2x odčervený, odblešený, načipovaný)