RITUŠKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Rituška a měla jsem velkou kliku. Můj pán mě dovezl na veterinu uspat, chápete, je mi teprve 15 měsíců a nic jsem neprovedla, jen jsem se už nehodila do krámu. Naštěstí mě hodné tety vysvobodily a já jsem teď tady, abych mezi vámi našla svojí super rodinku. Když jsem přijela, moc jsem se bála, ale rychle jsem zjistila, že mi nic nehrozí a je ze mě veselé, rozdováděné a milující odrostlé štěně. Jsem hodná a mazlivá holčička, vážím 14 kilo, jsem středně velký voříšek s velkým srdcem a mám moc ráda ostatní pejsky. Nejraději bych si pořád hrála a užívala si přítomnosti lidiček a pejsků, hezky se učím novým dovednostem a jsem moc milá a šikovná.
Ráda bych našla milující, zodpodědné majitele v domečku se zahrádkou a hlavně psím kámošem, abych měla parťáka na dovádění.
Vaše Rituška,"

Rituška je 1 rok a 3 měsíce stará, středně velká fenečka, váží nyní 14 kilo. Je to menší pejsek pod kolena a typově připomíná mini ovčáčka. Její majitel se jí chtěl zbavit, což se naštěstí nepovedlo, měla již štěňata a dál se mu nehodila. Když přijela byla extremně vystrašená a bála se, přikrčená k zemi, co zlého přijde. Nikdy se ale neohnala, ani nezavrčela, rychle pochopila, že jí už nikdo neublíží a je to velká milovnice lidí i pejsků. Stále se ještě při křiku nebo napřažení ruky, přikrčí, ale věříme, že brzy bude zdravě sebevědomá. Miluje hračky, zábavu, dovádění, lítání po zahradě s pejsky, je velmi aktivní, temperamentní a lítá jako střela. Je veselá, hravá, stále v pohybu, doma je hodná a učí se poslušnosti. je to obrovský mazel, úžasná holka, co brzy zapomene na vše zlé, miluje pejsky a doma by určitě potřebovala hravého aktivního pejska pro nekonečné hrátky.
Pro Ritušku hledáme rodinu v domě se zahradou, se psím kámošem, bez malých dětí, vzhledem k tomu, že se bojí hlučných a divokých situací.
Bude prima parťačka pro rodinu s rozumnými, velkými dětmi, pro sportovně založené majitele, kteří jsou zodpovědní a laskaví.
Rituška je odčervená, odblešená, kastrovaná, čipovaná a očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasce po dohodě s Majkou, u Kolína, na tel : 774 884 328 Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705