FERIE – ÚTULKOVÁ KVĚTINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Ferie je jako stejnojmenná květinová vůně. Její základ je smyslný, ale křehký kosatec, který nesnese hrubší zacházení, jinak hned začnou jeho lístky vadnout. Její hlava je však svěží a šťavnatá jako zralé plody černého rybízu. Byť je to křehká květinka, umí se bavit, veselit a smát. A dokonalý celek vytvoří jasmínově jemné srdce, které je zcela upřímné a čisté.

Ferinka je úžasná fenečka, vnímavá, jemná, klidná a rozvážná, s nikým a ničím nemá problém, je to dokonalý poklad. Zvládá jakoukoliv manipulaci, jízdu autem, návštěvu veteriny. Miluje procházky, na vodítku netahá, jiní psi jí nevadí, neřeší je, při citlivém seznámení se ráda pustí i do společné hry. Stejně jako se jí líbí s člověkem venku, ráda je s ním i vevnitř. Feri je nevtíravá společnice, která vedle Vás v pelíšku bude hodiny ležet.

ZDRAVOTNÍ STAV: Feri je očkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. U nás v útulku jsme jí nechali odstranit nádor na mléčné liště, nádor byl naštěstí nezhoubný. Není předpoklad recidivy. Po aklimatizaci v novém domově bude potřeba vytrhat bolavé zadní stoličky, nyní si však její tělo musí od narkózy chvíli odpočinout. Je naprosto fit a zdráva.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Ferinka se hodí do bytu i do domku se zahradou s přístupem dovnitř. Nechce být venku sama, zaslouží si být se svými lidmi uvnitř. Hodí se ke klidným lidem, do stálého prostředí bez velkých vzruchů a malých dětí. Po seznámení by mohla odjet k psímu sourozenci. Vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen, je potřeba počítat s případným zodpovědným a postupným seznamováním.

Máte-li o Ferinku zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Ferince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za ateliérové focení děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/80h/