MIRA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Mira a jsem malá rozkošná holčička, štěněcí princezna, tajuplné rasy.
Přijela jsem z říše Voříšků, jsou mi 3 měsíce a vážím kolem 4 kilo.
Jsem typické psí mimino, veselá, hravá, nebojácná, miluju lidi, hračky, psí kámoše a hlavně dovádění. Vyroste ze mě menší střední pejsek, hravý, aktivní a šikovný parťák, takže potřebuji akční rodinku, zodpovědnou, milující a také vychovávající. Vaše Mira"

Mira je 3 měsíční holčička, úžasně štěně, váží kolem 4 kilíček a bude z ní pejsek středního vzrůstu.
Rozhodně je to veselá, akční a kamarádská holčička. A nezapře v sobě štěněcí touhu objevovat svět a do všeho se vrhat po hlavě a s nadšením. ????

S každým chce být kamarádka a nezáleží na tom, jestli její nový psí kamarád má metr a kouká na mu zespod na bříško nebo je ve stejné velikostní kategorii. Mirunka prostě pejsky bere za každých podmínek. ???? Nejraději by nějakého psího kámoše proháněla a hrála si s ním od té doby co ráno otevře oči, až dokud se prostě nevybije baterka.????
Mezi její další velké kamarády patříme my lidé, je to velmi kontaktní a mazlivá holčicka a společnost člověka jí dělá velkou radost. Zvlášt velmi dobře reaguje na děti, které si s ní hezky hrají a dovádí s ní.????
Mira je také seznámená s tím, že kromě pejsků existují taky jiné zvířátka a svůj dočasný domov sdílí s kočičáky. A jak zvládá tohle neohrožené štěně tuto výzvu? Na jedničku! Podle nepsaných štěněcích pravidel, je jasné že i s kočkami se dá přece nějaká ta hra vymyslet. Kočičí eminence nemají pro tu její hru zatím sice moc pochopení, ale ve výsledku umí dobře fungovat i s kočkama, když na ně není moc hrr????.
Mira by se určitě hodila do rodiny k aktivním lidem, miluje procházky a všemožné dobrodružství, na sezení doma na gauči ji člověk moc neužije.
Nevadilo by jí sdílet domácnost s psím nebo kočičím kamarádem, který bude stačit jejímu temperamentu a energii.
A určitě by nebylo prekážkou, pokud by v novém domově měla nějakého menšího člověčího parťáka, který ví jak se s takovým pejskem správně zachazí a že pejskem není hračka ale parťák do života.????
Mira je určitě pejsek, který nebude rád sám doma.
Ideálně by se tedy hodila k někomu, kdo pracuje z domova nebo bude moct Miru vzít i třeba do práce, popřípadě má doma už nějakého zvířecího parťaka se kterým by Mira mohla svůj den trávit, když zrovna páníček nebude doma.

Mira je zkrátka originál a to i v jiných směrech. Nejen, že má roztomile očka blízko sebe a mírně šilhá, ale v době svého vývoje, než přišla na svět, se úplně nerozhodla, zda bude holčička, nebo chlapeček a tak v jejím "typicky dívčím genitálu" má i maličký "penis". Jedná se tedy o Hermafrodita kdy má zvířátko znaky obou pohlaví. V současné době není ještě jisté, zda má v břiše dělohu a vaječníky nebo nesestouplá varlata. Každopádně po vyšetření na klinice ji byla doporučena časná kastrace, kdy ji budou odstraněny, jako při naprosto běžné kastraci, samčí nebo samiččí orgány.

Mira je odblešená, 2x odčervená, 1x vakcinovaná, čipovaná.

Podmínkou adopce je časná kastrace v Praze na klinice Ivet, kterou hradíme, vhodná po dokončení kompletní vakcinace. Návštěva v dočasné péči Praha, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/BUMIfoto