AJAX - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Ajaxík a právě mi bylo 13 let. Ano, čtete dobře, jsem 13 ti letý maličký jorkšírek, ale vypadám jako obrovský fešák a můj věk by mi nikdo nehádal ani náhodou. Mám rodokmen a jsem zdravý, roztomilý dědeček. Moje panička zemřela a já zůstal sám. Smutný, vyjukaný a truchlil jsem si trochu. Nejdřív jsem se celkem bál a nechápal jsem, co se stalo, ale u tety jsem si hezky zvykl a ještě bych rád domů za nějakou milou paničkou, co se budem mít jen pro sebe a rádi.
Doma jsem moc hodný, chodím se i pomazlit a vydržím sám, mám rád dobrou baštu a venku si užívám procházky, jako štramák a aktivní důchodce. Nějakou prima paničku, která by mě pomazlila, podrbala a se kterou bychom si ještě v lásce užili pěkných pár let, bych bral všema tlapkama, tak až si mě najdete, zavolejte tetě a já vás budu čekat, váš Ajax."

Ajaxík je malinký jorkšírek s PP, kterému zemřela panička a rodina se o něho nemohla z vážných důvodů postarat. Je mu čerstvých 13 let a vypadá úplně skvěle. Je zdravý, je to fešák, váží 3,4 kg a jistě tu bude ještě spokojeně cupitat hezkých pár let.
Když přijel, byl smutný a nejistý, což je samozřejmé, te´d už funguje jako prima pejsek a zase má radost ze života.
Chodí rád ven na procházky, kde je veselý a přátelský k pejskům, krásně zvládá vodítko i cestování. Doma je čistotný a nenáročný, je moc hodný a vydrží i sám. Na svoje lidičky si zvykne a přijde se pomazlit, cizích se zpočátku trochu straní, přesto už i dokonce přivítá návštěvu.
S pejsky venku vychází bez problémů, v dočasce se nejprve moc kamarádit nechtěl, ale bydlí u nás s hodnými fenkami a víceméně bez problémů, i když by možná raději uvítal být jedináčkem, tak jak byl zvyklý. S malými fenečkami, které by ho neobtěžovaly, by jistě vyšel hezky. Zvládá papat granulky i vaření kuřátko, má dobrý apetit a musí se mu hlídat váha.
Pro Ajaxíka hledáme milou, hodnou milující paničku, se kterou bude spokojeně užívat života, je to sice dědeček, ale naprosto zdravý a vcelku i aktivní. Bude vděčný za vaši pozornost, pohlazení a bude vám dělat jen radost.
Ajax je odblešený, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný s čerstvě ošetřenými zoubky. Krevní testy má úplně v pořádku.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po návštěvě v dočasné péči v Praze Návštěva možná po dohodě s Květou.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705.

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/svatia.foto