Jack ❤️

Pohlaví

Pes

Věk

2 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Jack ❤️

Jack je malé štěňátko, miluje lidi a jejich přítomnost. Rád si hraje s dalšími pejsky, a dovádí s nimi. V současné době má Jack 8 týdnů a téměř 3 kila, jedná se o křížence neznámého původu. V dospělosti odhadujeme střední vzrůst s hmotností kolem 15 kilo. Nachází se nedaleko Kroměříže.

Jack  je ze všech našich štěňátek nejakčnější, rád určuje zábavu a ostatním štěňátkům vysvětluje, co dělají špatně. Rád si hraje, moc rád spinká, nejlíp přitulený ke svým psím kamarádům nebo milovaným lidem. Hledáme pro něj rodinu, která ho zahrne láskou, zároveň ho ale nebude zbytečně rozmazlovat a naučí ho, jak být správným a vychovaným pejskem. Rodinu, která ho bude brát na výlety a ukáže mu všechny krásy světa.

Jack by moc rád měl v rodině dalšího hravého psího kamaráda, ale vyloženě podmínka to není. Určitě hledáme zkušené a zodpovědné pejskaře, kteří nepodcení výchovu, budou Jackovi věnovat spoustu času a nabídnou mu bohatý psí život plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Vychované a rozumné děti zodpovědných rodičů nejsou překážkou.

Očkovaný, čipovaný, není kastrovaný, odčervený. Jack půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Jacka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.