Tobiáš ❤️

Pohlaví

Pes

Věk

2 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Tobiáš ❤️

Tobiáš je malé štěňátko, miluje lidi a jejich přítomnost, je neuvěřitelně utulený a umazlený. Rád si hraje s dalšími pejsky, je jemný a něžný, takový roztomilý medvídek. V současné době má Tobiáš 7 týdnů a téměř 3 kila, jedná se o křížence, fotka maminky přiložena. V dospělosti odhadujeme střední vzrůst s hmotností kolem 15 kilo. Nachází se nedaleko Kroměříže.

Tobiáš i jeho sourozenci jsou pohodoví a poměrně klidní pejsci, žádná třeštidla, co neví, kdy mají dost. Rádi si hrají, moc rádi spinkají, nejlíp přitulení jeden k druhému nebo ke svým milovaným lidem. Hledáme pro ně rodinu, která je zahrne láskou, zároveň je ale nebude zbytečně rozmazlovat a naučí je, jak být správným a vychovaným pejskem. Rodinu, která je bude brát na výlety a ukáže jim všechny krásy světa.

Tobiáš by moc rád měl v rodině dalšího hravého psího kamaráda, ale vyloženě podmínka to není. Určitě hledáme zkušené a zodpovědné pejskaře, kteří nepodcení výchovu, budou Tobiášovi věnovat spoustu času a nabídnou mu bohatý psí život plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Vychované a rozumné děti zodpovědných rodičů nejsou překážkou.

Očkovaný, čipovaný, není kastrovaný, odčervený. Tobík půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Tobiáše nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.