DEXTER - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ani nevíte, jakou mám radost, že jsem konečně volný a mám šanci najít tady mezi vámi své nové majitele. Jmenuju se Dexter, ale tety mi říkají Dexi, nebo Dexíku, je mi 3,5 roku a bydlel jsem na dost děsným místě. Svitla mi teď naděje na lepší život a tak si to náležitě užívám, jsem ze všeho nadšený a natěšený na procházky, pohyb, dovádění a moc mě všechno nové zajímá. Všechny lidi radostně vítám a na seznámení vlepím každýmu mokrou pusu, jsem aktivní statný kluk, co potřebuje zdatnějšího páníčka, se kterým budu velkej parťák. Jsem rád venku a všechno mě děsně zajímá, rád všechno prozkoumávám a určitě potřebuju hodně vyžití. Jsem věrnej ovčáckej kamarád, miluju svoje lidi, rád se mazlím a nechám se drbat, moc rád bych našel hodnýho dvounožce, kterýmu chybí větší silnej kluk. Váš Dex."

Dexter je 3,5 letý kříženec ovčáka, který bydlel delší dobu zavřený, bez možnosti venčení a pohybu. Po kontrolách úřadů, se ho vzdal majitel a dostal se k nám. Je to překrásný, černý velký pes, má 37 kilo a všechny nadšeně vítá. Je moc hodný, veselý, miluje lidi a má obrovskou radost z každé pozornosti páníčků, je úžasný, hravý, učenlivý a miluje procházky a dovádění venku. Je to vděčný pes, užívá si mazlení a drbání, jistě by uvítal aktivní páníčky, se zkušeností s ovčáky, ideálně fyzicky zdatnější. Ovládá základní povely, jakmile si zvykne na nový režim, vydrží sám bez problémů a je čistotný, doma nic neničí.
S fenami se snese bez problémů, takže by mu nějaká větší pohodová kámoška na dovádění určitě prospěla. Se psy zatím nevíme, kočky také nemáme vyzkoušené.
Pro Dexe hledáme zodpovědného a milující pána, nebo páníčky, s přirozenou autoritou, milující lidi, zkušennější s velkým pejskem, určitě mu prospěje cvičák, nebo různé psí aktivity, při kterých bude mít dostatek vyžití. Ideálně bydlení v domě se zahradou, nikoli venku v kotci nebo boudě.
Dex je odčervený, odblešený, čipovaný, kastrovaný, bude očkovaný, Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě v dočasné péči, Neratovice.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705 Za fotky děkuji Jana Smolíčková Trpálková https://www.facebook.com/janatrpalkovafotografka