Buráček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Celý život jsem se moc dobře neměl. Nedostával jsem tu pravou lásku, kterou jsem si přál, a tak jsem ji musel začít hledat. Začal jsem se nedobrovolně toulat. Koukal jsem všude, ale nenašel jsem ji. Ohlížel jsem se za lidmi na ulici a prosil o jedno malé pohlazení. Žádné nepřicházelo. Pak najednou mě v mém pátrání zastavil útulek. Prý proto, abych si na chvíli odpočinul. Byl jsem tolik unavený. Dny v útulku vůbec neubíhaly, a já jsem už ztrácel naději. Pak se mě z čista jasna ujal spolek Psí senioři v nouzi, zaměřený na hledání lásky pro staré pejsky jako jsem já. Mám slíbeno, že mi pomůžou, a brzy se dočkám svého vysněného domova.

Jmenuji se Buráček, jsem menší kříženec jezevčíka. Je mi 11 let a vážím 8 kg. Jsem hodný, věrný, hravý, mazlivý a rád se nechávám hladit na bříšku. Hygienické návyky dodržuji, nic neničím a o samotě vydržím. Hlídám, když je třeba. Na vodítku umím a procházek si užívám. Cestování autem snáším a těším se. Některá manipulace se mi nelíbí, ale s trpělivým přístupem ji zvládnu.

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě. U ostatních pejsků mi více vyhovují fenky, jsem k nim kamarádský. Kočičky vyzkoušené nemám.

Jsem kastrovaný, čipovaný a očkovaný. Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Ústí nad Labem..