Charles von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis


NAŠEL DOMOV!
Charlie je "covidové štěně". Pořídila si ho mladá slečna, aby v karanténě nebyla sama. Výsledek (ne)výchovy v době, kdy všichni od všech drželi odstup, se projevil naprostým nezvládnutím situací zcela běžných - setkávání s lidmi a jinými psy. Doma to byl miláček a mazel, na ulici neřízená střela a hulvát. K nám Charlie přišel jako asociál, který neuměl nic, všech se bál a pod tlakem strachu cenil zuby a nezdráhal se cvaknout. Zvlášť nepěkně reagoval na muže.
To už je ale minulost ;) Síla smečky, přehršle zdravých vztahů a čitelného člověčího i psího chování ho dostala do pohody, takže je dnes aktivním psím puberťákem, který se rád přetahuje, miluje běhání, plavání, ale zvládá chůzi na vodítku, nechá se ošetřit, učesat, nevadí mu ani sahání do misky. A to má jídlo a pamlsky tuuze rád. Bude to fajn parťák, když se mu člověk bude věnovat, může jít i do bytu, ba i k odrostlejšm dětem, které jsou vedeny k respektu a lásce vůči zvířatům.
Do adopce půjde očkovaný, odčervený, ošetřený proti klíšťatům, kastrovaný, čipovaný s pasem. Fyzicky je v Lanžhotě, zájemce tedy bude muset vážit cestu k nám. Pokud jste se do něj zakoukali, prosíme, abyste nám napsali co nejvíce informací o sobě a podmínkách, jaké pro pejska máte. Co vše s ním plánujete, jaký je Váš denn režim, jak početná je Vaše rodina, atd atd, na adopce@docasky.cz a nezapomeňte přidat své telefonní číslo. Vhodným zájemcům rádi zavoláme ;)