Oliver - Nejvěrnější společník ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Slovensko
Datum nálezu: 28.10.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 33

Podrobný popis

Oliver - Nejvěrnější společník ❤

Oliver je skvělý společník pro život. Má rád jiné pejsky, lidi i děti. Moc rád si hraje s míčky a rád vyhledává společnost člověka. Bude to váš nejlepší přítel do pohody i nepohody. :) Nenechte ho dlouho čekat! ❤

Oliver má cca 4 měsíce a necelých 16 kg. V dospělosti bude většího středního vzrůstu kolem 30 kg. Je odčervený, čipovaný a očkovaný, ošetřený tabletou Nexgard. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Oliverka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

 

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!