Bella - Zářivé sluníčko ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Slovensko
Datum nálezu: 28.10.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 34

Podrobný popis

Bella - Zářivé sluníčko ❤

Bellinka je originální, krásná, milá, kontaktní, mazlivá, hravá, hodná a snaživá psí holčička. Je to veselá kamarádka, která rozdává pusinky a nezkazí žádnou legraci.

Ráda se mazlí a dovádí s hračkami, má ráda společnost jiných pejsků a člověka. Pěkně se učí hygieně a bez problémů jezdí autem, bude ráda jezdit na výlety. Přes všechny klady, které lze o téhle psí panence říct, jí chybí to hlavní - trvalý a klidný domov... Nebojte se otevřít své srdce a nechte prozářit a rozveselit svůj domov holčičkou Bellou!

Bella má cca 2 měsíce a 6 kg. V dospělosti bude středního vzrůstu kolem 18 kg. Je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Bellinky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

 

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!