Dafi

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek

Podrobný popis

 DAFI - PES KOUZELNÍČEK 

Běloučký, překrásný, psí hrdina.... 

Život se s ním opravdu nemazlí 

Co se mu dooopravdy stalo že ochrnul, to už se nikdo nikdy nedozví. I Dafi má své tajemství. Nikomu ho neřekne. 

Píše se rok 2020 a na veterinu přichází rodina a dožaduje se uspání psa....." víte, on na procházce nějak asi upadl a nechodí. My vlastně nevíme co se mu stalo. Tak ať se zbytečně netrápí. Tolik peněz na léčení nemáme a bude to tak lepší..."

Spousta lidí se psovi ani nepodívá do očí....protože kdyby ano, jeho oči by mu řekly. Psí oči mluví. Jedním pohledem řeknou vše. A Dafi se za duhu rozhodně nechystal. Zůstal tu s námi a hodlá si ten život užít do konce. Ač ochrnutý, jeho odhodlání, pevná vůle a pozitivní mysl, způsobily malý zázrak. Dafi začíná chodit a jednou z něho může být zdravý pes....

Dafi podstoupil mraky vyšetření.... měl po úderu (zřejmě lopatou, klackem nebo něčím takovým) prasklý obratel a otok páteře co tlačil na míchu. Veterinářka u které je v dočasné péči odvedla kus dobré práce. Denně s ním rehabilitovala, cévkovala a starala se. 

Ale zůstat déle už nemůže. Dafiho začal napadat domácí NO a prostě to dře. 

Dafínek má rád fenky, děti a lidi. Kočky, drůbež, a větší psí kluky prostě ne. Je to radostné, miloučké stvoření, co miluje život. Staví se na nožky, sám už chodí, čůrá i kaká. Ale doma by ještě potřeboval plenu. Nehody se mu prostě stávají. Ale to může být i stresem z domácího pesana, kterého se bojí. Každopádně i toto se může časem spravit. 

A tak Dafi hledá zodpovědný domov, kde bude mít ráj na zemi a budou ho milovat i s jeho handicapem. Ideálně ke starším lidem, do domku se zahradou se spaním doma. Může i do bytu. Ale podmínka je výtah 

Je nám naprosto jasné, že lidé chtějí zdravého a bezproblémového pejska. Že Dafiho bude všem líto, protože kdyby neměli Punťu, tak by si ho určitě vzali. Že tu bude tisíc uslzených smajlíků, půl milionu sdílení a nabídek na domov 0 

Přes to všechno, jak moc je to těžké, to chceme zkusit. Protože každý pes má svou spřízněnou člověčí duši. Zrovna tak Dafi 

A tak vás všechny prosíme o pomoc 

Sdílejte, řekněte o něm známým.... svět se musí dozvědět, že jeden skvělý pes potřebuje domov. Třeba zrovna ten VÁŠ KLIK pošle Dafiho domů. A to za to stojí. 

Ušel tak dlouhou cestu, protože tu chtěl být s námi. 

Dafi je 6 letý, 15 kg vážící psík. Je to takový idealní střeďáček ke kolenům. Krom výše popsaného mu vůbec nic nechybí. Ani chuť do života. A to je to hlavní. 

Dafi pojede do nového domova očkovaný, čipovaný a s petpasem. Zájemci počítejte s předadopční kontrolou. Adopční smlouva je samozřejmostí. 

Zájemci pište prosím pouze sms na číslo 605 222 271 

NAPIŠTE PROSÍM NĚCO O SOBĚ, CO MŮŽETE DAFIMU NABÍDNOUT A JAKÝ ŽIVOT BY HO U VÁS ČEKAL ❤❤❤