Dafi - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek

Podrobný popis

 DAFI 

Před časem jsme o něm dávali vědět světu...

Malý, snad i neviditelný pes Dafi. 

Je mu okolo 7 let a váží něco okolo 16 kg.Jak od štěněte žil a co se mu dooopravdy stalo, se nikdy nedozvíme. 

Rodina, kam Dafi patřil, ho přinesla na veterinu uspat. Prý asi nějak upadl a ochrnul. O léčbě nechtěli ani slyšet, bylo jim totiž líto výdajů. Trvali na jediném..... " uspat a basta "

Bez špetky smutku, bez jediné slzy, bez jediné známky lítosti opustili ordinaci. Dafi je nezajímal a oni se zbavili "problému". Možná si v sobě vše ospravedlnili.... možná že v jejich "čistém svědomí" zněla ta otřepaná myšlenka: BUDE TO TAK PRO NĚJ A PRO VŠECHNY OKOLO LEPŠÍ 

Do Dafiho očí se ani nepodívali. I když to byli špatní páni, Dafi je bezmezně miloval. Měl jakousi pomyslnou jistotu domova, vědomí že někam patří a že není sám. Během několika málo okamžiků se mu dosavadní život zhroutil. Dveře se zavřeli a Dafi zůstal. Bílá místnost, bílý plášť a tělo neschopné pohybu. Na všechno trápení, bolest i smutek zůstal jen a jen sám. V jeho očích byla jen němá prosba...."nedělejte to prosím. Můj čas ještě nepřišel".

Většina dobrých zvířecích doktorů umí naslouchat. Není třeba hlasitých slov aby slyšeli. A tak je Dafi tady. Zranění které ho mělo poslat za duhu, mu způsobil úder těžkým předmětem. Člověk.... i tak se někdy říká těm, kteří si toto oslovení nezaslouží. Přes to všechno Dafi lidi miluje. Zůstal u veterinářky, která ho dostala z nejhoršího, Dafiho rozchodila a dala mu dočasný domov. 

Bohužel ho doma nepřijal domácí ovčák a Dafi musel skoro rok bydlet odděleně ve výběhu, v zateplené boudě. Nebylo to pro něj dobré  bohužel....

Konečně se přestěhoval do nové dočasné péče, kde si užívá psích kamarádů, konečně má plamínky štěstí v očích a úsměv od ucha k uchu.

Dafi je velký bojovník a optimista....rozchodil se dokonale (má spinální chůzi), čůrá a kadí v pohodě venku. Pleny a vozík opravdu nepotřebuje. 

I on by chtěl svůj opravdový domov... 

Dafi tedy hledá své místo na slunci. Domov, rodinu a bezpečný přístav. Je to milé a radostné psíče, když vidí zájem o svoji osůbku. Miluje život a bude milovat i tebe páníčku. 

Potřebuje dostat šanci, potřebuje lásku člověka a nikdy už žádnou zradu. 

Dafi potřebuje nejlépe domov v domku se zahradou, přístupem dovnitř a s minimem schodů. Chvílemi ani nepoznáte, jak moc byl zraněný. Myslíme si, že by mu strašně pomohla Dornovka, jenže na východě SK ta možnost prostě není. 

Hledáme obětavou rodinu, které nebude za těžko udělat pro Dafiho vše, co mu na očích vidí. On nemá zvláštní nároky...nebojte. Je to pohodový andílek 

Zájemci pište prosím něco o sobě a co můžete vy Dafimu nabídnout. 

Do nového domova půjde komplet veterinárně ošetřený, čipovaný a kastrovaný. 

Pište prosím pouze sms (NEVOLAT) na číslo 605 222 271