Taya - Hledá svého anděla ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Datum nálezu: 21.10.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 29

Podrobný popis

Taya - Hledá svého anděla ❤

Přijela k nám na povrchu ustrašená a bolavá, uvnitř ale stále doufající. Taya byla neskutečným způsobem paralyzovaná obavami z toho, že ji opět někdo ublíží. Že ji zase bude něco bolet a že se nedůvěra v lidi opět o něco více prohloubí. Nechápeme to. Kdo jí mohl takto ublížit, že si první měsíc ani nečuchla k naší ruce? Ani nenavázala oční kontakt? Je nám z toho těžko...
Taya je u nás právě dva měsíce. Existence mezi jinými pejsky jí dodává jistotu a dělá pak ze dne na den obrovské pokroky. Když jednou zjistí, že jí nic nehrozí, když vyleze z pelíšku, začnou jí očička jiskřit novým poznáním a snad i štěstím. Proto je důležité, aby její nový domov již obýval aspoň jeden PŘÁTELSKÝ PEJSEK, který jí bude vzorem.

Tayinko, jsi úžasná psí bytost a uděláme všechno pro to, aby to v Tobě viděl i někdo další. Aby Ti ukázal ten krásný svět bez bolesti. Věříme, že někdo takový tady existuje.

Taya hledá své neobyčejné lidi, kteří ji s radostí a péčí věnují všechen čas a všechnu lásku, kterou bude potřebovat.

Hledá domov PŘÍSTUPNOU ZAHRADOU a PELÍŠKEM UVNITŘ DOMU. S aspoň jedním přátelským pejskem, který jí ukáže, jak psí život může být skvělý... 

Taya má naučenou hygienu, na vodítku se zatím učí, ale má psychický blok. Její láska a důvěra se nezíská zadarmo, o to více je však cenná. Hledá domov, kde jí dají šanci. 

Taya má cca 6 let a je střední velikosti cca 18 kg. Je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Tayinky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které Taye nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Na fotkách od Tessy Photography má na sobě obojek od Můj pes je můj nejlepší kámoš.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!