❤ Jessy B ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/F3w5Meuh715JJ91D8 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení. 

Jessy B, fenka, stará přibližně 3 roky. Kříženka (pravděpodobně špice) střední velikosti, váží 10 kg. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou Advocate, čipovaná a kastrovaná.

Jessy B je aktivní, plná energie a chce, aby ji bylo slyšet. Je velmi "upovídaná". Myslíme si, že je to nejspíš kříženka špice a možná je v ní někde i kus huskyho. Jessy B měla svůj domov a zdálo se, že pro ni už všechno dobře dopadlo. Jenže pak se její rodina přestěhovala do jiné země a rozhodli se, že Jessy B s sebou brát nechtějí a tak ji odloží do útulku. Chudák Jessy B se z toho pořád nemůže vzpamatovat. Moc touží po lidské pozornosti a lásce a proto doufáme, že najde domov co nejdřív.

Miluje mazlení, ale je to také opravdu akční psí slečna a potřebovala by někoho, kdo jí dokáže zajistit jednak lásku, ale také odpovídající program. Dlouhé procházky, výcvik, nějaký psí sport - Jessy B se s vámi určitě vrhne do všeho po hlavě. Se všemi psy v našem azylu vychází dobře. Když se jí ale nelíbí, jak s ní někdo zachází, dokáže se ohnat - a tak pro Jessy B hledáme jedině rodinu bez malých dětí! Ideálně někoho, kdo má zkušenosti s výcvikem a s akčními psy - někoho, kdo bude nadšený, že bude moci dovolit Jessy B rozvinout celý její potenciál! ❤

Jessy B má problém vydržet v klidu o samotě. Bylo by proto lepší, kdyby měla v novém domově vyrovnaného a pohodového psího parťáka, který by jí v takové situaci dodával odvahu.