AGÁTKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Agátka a jsem maličká kříženka jorkšírka, roztomilé štěstíčko, které si každý hned zamiluje. Zůstaly jsme samy na zahrádce s mojí psí kámoškou, po odstěhování majitelů a ujaly se nás tety z Dočasek. Je mi asi 7 - 8 let, vážím 4 kila a moc ráda bych našla moc hodné a laskavé lidičky. Byla jsem zvyklá na psí společnost a psího kamaráda nebo kamarádku potřebuji i doma. Jsem moc hodná, milá a mazlivá, bezproblémová holčička, úžasná a vděčná fenečka. Ráda se chovám v náručí, doma s druhým pejskem vydržím i sama, hledám laskavou náruč milující paničky a vlídné zacházení. Vaše Agátka."

Agátka je 7 - 8 letá maličká kříženka jorka, přijela se svou psí partačkou ze zahrady, kde zůstala sama, po odchodu majitele. Byla extremně zablešená, zanedbaná a u nás se dává postupně do pořádku. je to moc hodná a milá fenečka, velmi mazlivá a vděčná za každé pohlazení či pamlsek. Ráda se chová a tulí ke svému člověku, potřebuje ochraňovat, hodně lásky a pozornosti své paničky a laskavé zacházení.
Byla zvyklá na společnost druhého pejska a proto pro Agátku preferujeme umístění po boku dalšího psího kámoše. Může bydlet v bytě, či domku se zahrádkou, je ráda doma, ve svém pelíšku či v postýlce, není úplně vhodná na dlouhé a náročné výlety.
Agátka měla při příjmu zvýšené hodnoty ledvinných parametrů, které se již postupně stabilizují, krmena renální dietou. Kastrace a ošetření zoubků jí teprve čeká.

Agátka je odblešená, odčervená, čipovaná. Očkování zatím odloženo.
Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo iveta@docaskydede.cz, tel: 602 259 705 nebo : 608 875 523
Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/BUMIfoto