FILÍPEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Filípek a jsem malý roztomilý rošťák. Je mi 1 rok a dosud jsem bydlel v menší smečce pejsků, ale panička přišla o bydlení, tak jsem bohužel i já musel změnit adresu. Jsem malý neposeda, velký závisláček na svých lidech a taky jsem hodně, hodně aktivní. Miluju lidi a drbání, velmi rád se mazlím. Zpočátku jsem mírně nedůvěřivý a na nové lidičky i prostředí si musím hezky zvyknout. Venku šmejdím, co se kde šustne, prozkoumám a miluju hračky a dovádění. S pejsky vyjdu bez problémů a doma bych moc stál o nějakou psí kámošku, menší a hravou, jak já. Na velké psy pouštím hrůzu, ale to spíš ze strachu, jinak jsem malé černé zlatíčko, co potřebuje hodně lásky, jistoty a milující páníčky, co na mě budou mít čas. Váš Filípek."

Filípek je jedním ze tří přijatých pejsků, z důvodu úmrtí páníčka a stěhování paničky. Je to malý hezký, roční kříženec, střapatý rošťák, co miluje lidi a velmi nerad je sám, váží kolem 6ti kilo. Je zvyklý na společnost menších pejsků a jistě by i doma uvítal nějakou pohodovou hravou psí kamarádku. S pejsky vychází skvěle, rád si hraje a dovádí, na vodítku trochu tahá, ale venku je moc rád a je také hodně aktivní a zvědavý.
Na cizí lidi si chvilku zvyká, přes počáteční nedůvěru se rychle přenese a pak je z něj nerozlučný parťák, co vás nespustí z očí. Je moc hodný, doma miluje spinkání po boku svých páníčků a je rád za vaší stálou společnost. Je to mazel i rošťák, občas ochutná, co nemá, když ho necháte o samotě, stejně jako i sám doma štěká a tak se nehodí do bytu, kde by zůstával sám.
Filípek potřebuje laskavé, milující majitele, potrenovat výchovu a také důslednější přístup. Hledáme pro něj stabilní zázemí, kde na něj majitelé budou mít čas, bude skvělým kamarádem pro akční rodinu s aktivním životem.

Filípek je odčervený, odblešený, čipovaný, očkovaný a kastrovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s dočaskářkou Janou na tel : 777 07 11 44. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz a j.knappova@seznam.cz

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/BUMIfoto