HAGI - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Hagi a přišel jsem o svého milovanéjo pána. Pán se vydal na cestu, odkud není návratu a rodina mě předala do péče ochotných tet z Dočasek. Jsem 6 - 7 letý kříženec jezevčíka či teriera s úžasnou přátelskou povahou a každý, kdo mě potká, si mě okamžitě zamiluje. Jsem malý, roztomilý a moc hodný, miluju lidi a jsem taky velký mazel a tulísek. Sluší mi blon háro i letní sestřih, jsem zkrátka fešák k pohledání a taky jsem dokonalý parťák na výlety přírodou, dlouhé procházky a aportování. Hračky a balonky, to je moje, uvítám aktivní rodinku, kde nebudu zahálet a hlvně - kde na mě budou mít čas, protže já jsem doma hrohźně nerad sám. Svoje páníčky mám tuze rád, mazlím se, dovádím a tilím se k vám - bok po boku, na vodítku chodím skvěle a jsem doma čistotný. S pejsky vyjdu bez problémů a psí kamarádku podobné vellikosti, co se mnou bude dovádět, bych doma uviítal. Hledám milující majitele, kteří mě budou milovat, tak jako teta a kde se budu mít přímo božsky, protože já si to určitě zaslouřím. Váš Hagi."

Hagísek je asi 6 - 7 letý kříženec s velmi milou a přátelskou povahou. Dostal se k nám od pozůstalých majitele, kteří si pejska nemohli ponechat a hned nás překvapil svou besprostředností, velkou láskou a vděčností, kterou k lidem chová. Hagi je moc vděčný a hodný kluk, svoje lidi miluje, je veselý a aktivní, samostatný a užívá si i velmi dlouhé procházky a výlety. Na vodítku chodí moc hezky, je zvědavý a vše ho venku zajímá, takže pokud je zabraný do zkoumání pachů v trávě, jde psolušnost trochu stranou. Se psy vyjde bez problémů a jistě by doma uvítal i psí společnost pejska či fenky, podobného vzrůstu. Auto zvládá skvěle, miluje aportování a dovádění s hračkama, nejvíc ale miluje své lidi a bez nich je jen nerad, proto se nehodí do bytu, kde bude zůstávat dlouho sám. Doma nic neničí, ale o samotě pláče a naříká, dělá ale pokroky. Učí se povely a je velmi šikovný, zkrátka je to milý, pohodový pejsek, který si zaslouží zodpovědné páníčky, stabilní zázemí a krásný nový život. 

Hagi je odblešený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Info o vás pište na mail : dipuseznam.cz, nebo tel 602 259 705