Lola - Něžná divoženka ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 21.10.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 30
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Lola - Něžná divoženka ❤

Lola je skvělá a milá psí slečna, které miluje objímání a pusinky. Je to cca 10 měsíční fenka, která hledá zodpovědné a aktivní majitele, kteří ji budou milovat a dávat ji spoustu lásky, kterou Lola neváhá vracet zpět. Budete pro ni VY ti praví? 

Lola má cca 10 měsíců a 12 kg. Je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Loly nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

 

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!