Bedřišek, velká láska - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Bedřišek, krásný labrador, cca 13 let. Celý život jsem byl někomu nejlepším kamarádem. A když jsem zestárl, téměř oslepl, začal hůře chodit, skončil jsem doslova pod mostem. Jen jsem odevzdaně ležel a čekal na svůj konec. Najednou jsem slyšel hlasy.. A hodní lidé mě odvezli na veterinu. Jen jsem ale ležel, bez chuti žít. Slyšel jsem, že pokud se nepostavím, nelze mi již pomoci. Ale také jsem slyšel, že mě do péče může přijmout spolek Psí senioři v nouzi, kde mi pomohou najít ještě lásku, pánečky, kteří mi udělají krásný podzim života. Sebral jsem sílu a postavil se. Ano, rozuměl jsem tomu, přišla naděje, a já se rozhodl bojovat. Prosím, dejte mi domov...

Jsem typický labrador, moc hodný, mazlivý. Ukážu Vám bříško a budu prosit o podrbání. Hygienické návyky mám 100% (uvnitř opravdu ani neznačkuji), neničím. Jsem stále dobrý hlídač. Velmi krátkou procházkou nepohrdnu, ale stačí mi i zahrádka. Na vodítku umím, mohu chodit i bez něj. Veškerou manipulaci snesu. V autě jsem hodný. Celkově jsem nenáročný dědulka, vděčný za pohlazení, vlídné slovo, plnou misku a teplý pelíšek.

Psů, fenek si nevšímám, mohu i k dalším zvířatům. Jsem vhodný i k dětem.

Domov hledám v domku, pouze s přístupem dovnitř, bez schodů.

Jsem čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdce mám v pořádku. Jak jsem již říkal, téměř nevidím, ale po zmapování terénu se krásně orientuji. S dočasnou paničkou hrajeme hru, kdy na mě volá, já jí po hlase a čichu hledám. Jakmile se mi to povede, tolik se raduji! Mám slabší zadní nožky, užívám kloubní výživu.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy (okres Nymburk).