Čikin Pipin a.k.a. Putin ❤️

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Pipin svůj dosavadní život prožil v množírně, 8 dlouhých ztracených let. Nyní dostal příležitost poznat, co znamená být milovaný, spát v měkkém pelíšku a poznávat svět. 

Pipin, původním jménem Putin, zvaný též Čikin, je takové malé trdýlko, miluje pohyb, každé běhání si neuvěřitelně užívá. Poskakuje vve sněhu, čmuchá, očurává rohy a raduje se z života. Doma je pak nadšený z měkkého pelíšku, dlouhé minuty nosí v tlamce deky a polštářky, různě si je přerovnává a radostně u toho vrtí ocáskem.

Na prvních fotkách je ostříhaný, už mu chlupy dorostly a je z něj nádherný kluk dlouhosrsté čivavy.

Pipin je vykastrovaný, při příjmu měl mírně zhoršené jaterní testy. Přes to všechno je to veselý a vitální pes, který miluje lidi a pohyb. Zpočátku se ještě trochu bojí, především prudších pohybů, zvýšeného hlasu. Jak se u nás rozkoukává, už si sám radostně běží pro pohlazení, dříve se jen krčil u země a bál se, co bude následovat. Moc rád by našel trpělivou a milující rodinu, která mu vynahradí všechny ty roky strávené v množírně. Bude ho brát na procházky, trpělivě ho bude učit všechno, co správně vychovaný pejsek potřebuje znát.

Pipin miluje všechny fenky, rád s nimi běhá venku, hraje si a vypadá šťastný. Z počátku se je snažil nakrývat, pozůstatek návyků z množírny. Teď už jsou to všechno jeho kamarádky a je na ně moc hodný. Se samci je to různé, s některými se chce poměřovat, kdo tady bude král, k některým kastrovaným se chová jako k fenkám a prostě je miluje. V novém domově by mohl být s kastrovanou fenkou, submisivním kastrovaným psem nebo klidně i sám. Neumí chodit na vodítku a občas dokáže být poměrně hlasitý, proto bychom ho raději viděli v rodinném domě se zahradou.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Pipin půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Pipina nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.