Bony

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Bony
Věk: 10 měsíců
Velikost: menší střeďák (11 kg)
Snášenlivost: pejsci ano, fenky které nejsou nijak útočné také, děti které vědí, jak se k pejskům chovat, po počátečním zlobení domácí kočičky si i na ni zvykla
Nachází se: Mladá Boleslav
Kontakt: FB Veroniqé Veigner, Tel: 775729804 Veronika Veignerová (nejprve pište prosím SMS)

Zlatovlasá čertice s andílkovským výrazem, kterému je jednoduché snadno podlehnout, to je naše Bony, psí slečna, která se pod spolek dostala od původních majitelů, kteří se jí však příliš nevěnovali, i přes to však není nikterak problémový pejsek, ba naopak. Hygienu zvládá perfektně, když potřebuje, tak si řekne, a když má dostatek svých hraček, tak si ve chvílích samoty vystačí i bez ničení věcí, které jí tak úplně nepatří. Jeden nešvar však má. Její lásku k ponožkám, které si pravidelně s oblibou nosí do pelíšku, po dohodě je vždy vydá zpět majiteli.
Je to neúnavné psí děvče, hodí se proto k aktivním lidem, nejlépe do mladé rodiny, kde jistě nepohrdne psím parťákem, se kterým bude moci dovádět. Vlastně je těžké vymyslet, ke komu by se nehodila. Vyžaduje pozornost a mazlení a nejlíp jí je u člověka na klíně, nebo na gauči. Jejích 11 kilo odpovídá její mrštnosti, je zvídavá, ráda objevuje nové věci a vyráží s dočaskáři na výlety. Je to ten pejsek, kterého budete mít stále a všude pod nohama. Takový malý zvídavý ocásek ve psí podobě.

Bony půjde do nového domova čipovaná, očkovaná, po podpisu adopční smlouvy, ke které se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/