LEI - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Lei je zhruba sedm, osm měsíců stará fenečka, kterou jsme přijali v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR.

I když to tak na fotkách nemusí vypadat, je velmi drobné postavy, odhadem sedm kilo váhy a vypadá jako blonďatý mix jezevčíka s vrtulníkem. :-D

Povahově je mírně bázlivá a submisivní. Evidentně si v osadě nezažila moc dobré věci a tak si na nové podněty chvíli zvyká a nové lidi si musí napřed okoukat a zvyknout si. Jakmile ale zjistí, že je člověk hodný a sypou se z něj piškoty, rázem se z ní stane mazlivka mazlivá.

Pro Lei budeme hledat přiměřeně aktivní pánečky, nejlépe s již nabytými zkušenostmi se psy. Pánečky, kteří jsou v tuto chvíli bez malých dětí a nějakou dobu děti ani neplánují. Leika bude zpočátku potřebovat hodně péče a plnou pozornost svých majitelů. Děti, které jsou již soběstačné (cca 12+ a výš) nejsou překážkou. Vztah k drobným domácím zvířatům netušíme.

Leika odejde do adopce ošetřená tabletou proti parazitům odčervená, očkovaná, čipovaná a s vlastním petpasem. Podmínkou adopce je kastrace po roce věku - ve smluvně uvedeném termínu.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.