Banán - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Kdybych měla vynést nad nebesa jednoho psa v našem útulku, byl by to Banán. Upřímně si myslím, že do teď jeho život nebyl hitparáda. U nás si to náramně užívá. Je to veselý, hravý kluk, který nezkazí žádnou legraci. Je chytrý, vnímavý, učenlivý. Znám ho nejen jako kluka z útulku, ale jako bezva parťáka na ven. Na výletech je tulivý, milý, mazlivý. Ale také ostražitý a střeží mě jako poklad. Běháme spolu a jeho sportovní duch je větší, než on sám. Tak nadaného kluka jsme v útulku ještě neměli a moc ho běh baví, takže pokud hledáte i psa na canicross, Banán je prostě nejlepší. 
 
Má hygienické návyky. Nic neničí. 
Ke komu by se hodil? Rozhodně k mladým, sportovně založeným lidem, kteří umí zaměstnat chytrou hlavu a aktivní tělo. Nejeví žádné známky agresivity, ale přesto jen k velkým dětem. Je celkem otravný na aport a mohl by dítě poskákat, podrápat - zde totiž emoce trochu neumí ovládat - je prostě vášnivý. 
Kde by byl spokojený? Lepší rodinný dům se zahradou a spaní uvnitř domu, než byt. Bojím se, aby v bytě neštěkal. U nás přehnaně uštěkaný není, ale pro jistotu. 
Miluje jízdu v autě. Miluje koupání. Miluje míčky. Miluje lidi. 
S ostatními psy učí komunikovat. Např. při společných vycházkách na psí kluky nevyjíždí, hledí si svého, ale kdyby byla příležitost, asi by se poměřoval. S fenkama se snese. 
 
Pokud máte o Banána zájem, neváhejte a hned pište na mail Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovím, nebojte se. Ozvu se) 
 
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčerven, Bravecto, načipovaný)