BRIT - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Karlovarský
Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

Pouze pomáháme s hledáním domova, v případě vašeho zájmu prosím kontaktujte přímo útulek ve kterém se Brit nachází. Děkujeme všem.
Brit se nachází v útulku: 
Městský útulek Bety Ostrov, Moříčovská 1371 ( Karlovy Vary)
BRIT HLEDÁ DOMOV!!!
Moc prosíme za Brita,
Brit je 6ti letý velký, kastrovaný pes. Je hodný, poslušný, kontaktní, temperamentní.
Britík neměl v životě moc štěstí, první majitelé ho odložili a on trpěl ,po velkém zklamání z lidí si ho adoptovala paní, kde Britík konečně našel opravdovou lásku člověka, začal důvěřovat, začal být šťastný a užívat si života tak jak se na VObludku sluší a patří. Bohužel po 3 letech mu panička umřela a Britík putoval zpět do útulku. Tento rok na vánoce to budou už 2 roky, kdy je sám, v kotci, sám a sám a trpí tím. Každý pejsek trpí samotou, VO obzvláště, jelikož jsou to velká lepidla k člověku. Jejich pán je pro ně vše, jsou oddaní a milující. Pokud ztratí svého pána, svou rodinu, pak život pro ně postrádá smysl. Briteček potřebuje opravdu milujícího pánečka, který mu dá nejen lásku, ale opět důvěru a péči. Briteček je energický pejsek, který potřebuje pohyb a pána, kterého by mohl zase milovat.
Moc za Brita prosím, nenechme ho déle samotného, dejte mu domov, lásku a jistotu, že už nikdy nikdy nebude sám, že je členem rodiny a že někam a někomu patří. Prosím o maximální sdílení, pojďme mu společně pomoci, pojďme společně vyzkoušet sílu facebooku a sdílení. Na Britečka jistě někde čeká nějaká rodina, jen o něm ještě nevím. Staňte se prosím psím andělem a pomozte najít milující domov.
Brit se nachází v útulku Městský útulek Bety Ostrov, Moříčovská 1371 ( Karlovy Vary)