Milující Aginka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Je tak zvláštní, jak bolí, když páníček navždy odejde a nechá za sebou jen ticho. Zůstala jsem sama se svým handicapem, bolavá na duši i na těle. Ze dne na den venku, když jsem byla zvyklá žít po boku svého pána v teple domova. Vždy mi byl nablízku a teď jen ticho a chlad. Přišla změna a já slyším naději: „Agi, odjíždíš do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi.“ Chce se mi radostí křičet, jsem opět šťastná a veselá, ale zatím nemohu, protože tu ještě nemám tebe! Čekám na svého nového páníčka, kterého budu radostně provázet na každém jeho kroku, a stanu se nedílnou součástí jeho života.

Jmenuji se Aginka, jsem kříženec bígla. Je mi rovných 10 let a vážím 12 kg. Jsem moc hodná, klidná a věrná psí babička. Hygienické návyky dodržuji na 100%, nic neničím, neštěkám, o samotě vydržím. Na vodítku umím a vzorně. Cestování autem mám ráda. Veškerou manipulaci snesu. Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, nejlépe jako psí jedináček.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Mám slabý šelest na srdci, léky prozatím nepotřebuji. Špatně vidím, pouze stíny, ale funguji skoro stejně jako ostatní pejsci.

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Rudná u Prahy.