RONNY externí inzerce - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Beroun
Region: Středočeský
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Rony je cca rok a půl starý pejsek, s váhou kolem 5-6 kil. No a je to mixík nějakého teriéra :-)))). Kdo zná teriéry, ví, že jsou to trošku páni trorstva+puberta+výchova, spíše nezájem původních majitelů = malý akční skřítek, který je nejistý a zmatený z nových věcí. Moc potřebuje stabilní, milující a především klidnější domov, kde mu dají nejen lásku, ale i pravidla. Je to sportovní pejsek, takže ideální parťák pro sportovněji založené lidské kamarády, určitě na dlouhé procházky, výlety, agility. Bohužel pejskovi nevysvětíte, že teď už je na té lepší straně hřiště, že teď už bude líp. Musí dostat čas, aby sám pochopil, že to nové je vlastně krásné. S paní, která ho zachránila z nevhodných podmínek se sžil během 14 dní a nyní chodí na dlouhé procházky, lebedí si s jejich fenkami. Z toho je jasné, že je velmi učenlivý a za chvíli z něj bude prima parťák . Pokud byste chtěli tomuto nádhernému prckovi darovat domov, napište nám na email docasnapece@centrum.cz . Uveďte prosím co nejvíce podrobností o prostředí a rodinném zázemí. Moc děkujeme . 

Ronyho jsem si přivezla před skoro 3 měsíci do dočasky jako psa co nikdy nezažil nic hezkého. První dny byly těžké, ze strachu kousnul a je to správný teriér, takže tvrdohlavec, ale teď už je z něj super mazlík a fajn parťák na výlety.
Je mu cca rok a půl a vážil 6 kg, x teriéra.
Nový domov hledá bez dětí (případně odrostlými, co už ví co a jak), bez pejsků nebo s jedním dalším a vychovaným.
Potřebuje čas si zvyknout, péči a lásku, pak z něj je skvělý pes a pozorovat každodenní pokroky bude pro nového páníčka největší odměnou.
Do adopce půjde s podmínkou kastrace, po uhrazení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.
Nachází se v Praze.
Více info ve zprávách nebo na telefonním čísle 723601676.