HUGO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Zdravím dvounohé kámoše, co milujou jezevčí bytosti, jmenuji se Hugo a jsem taky tak trochu Jezevčík. Je mi 1.5 roku a hledám trvalý bydlení, kde nebude nuda. Se mnou tedy nebude nuda nikde, protože já jsem stvoření k neutahání a tak potřebuju hodně, ale fakt hodně aktivní majitele. Doma jsem vzorňák, to si dokážu i odpočinout na gauči, ale venku jsem jak torpédo, neunavitelnej kluk, co potřebuje hodně vyžití. U tety se všechno učím, miluju procházky, výlety, dovádění, jsem mazel a lidi mám moc rád, jen hledám stále ty svoje pravé. Chybí - li vám doma jedno bláznivý jezevčí trdlo, co nejde vypnout, jsem tu a čekám, až se za mnou zastavíte, váš Hugo."

Hugo je 1.5 roku starý kříženec jezevčíka. Prošel útulkem a hledá nyní u nás nový domov. Je to velmi aktivní a temperamentní kluk, má neskonale mnoho elánu a skoro nikdy se nezastaví. Miluje své páníčky a touží po jejich neustálé přítomnosti, nerad je sám a tak do bytu, kde by sám zůstával se nehodí. Je to velký mazel, tulí se k páníčkům a miluje drbání a dovádění. je to duší, stále nevybouřené štěně a tak potřebuje samozřejmě pilovat i výchovu a socializaci. V dočasné péči funguje ve smečce, venku dělá na pejsky ramena a dovoluje si, bude potřebovat ještě trenovat správné chování, ale hlavně je nutné, aby jeho budoucí rodinka byla opravdu hodně akční.
Hugo je skvělý hodný pejsek, rošťák a miláček pro fajn lidičky, hledáme zodpovědné majitele, ideálně v domku se zahrádkou, ideálně se psí kámoškou na hraní.
Hugo je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný, Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705