Amor - životní láska ♥ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Datum nálezu: 08.09.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 23
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Amor - životní láska ♥

Amor je veselý, hravý, aktivní a milující krásný pes, který se už nemůže dočkat svého vysněného domova!
Rád by začal znova u někoho, kdo mu rád poskytne to, co potřebuje - lásku a důvěru. Budete pro něj Ti praví?

Amor je přátelský pes, v dokonalé kondici, neustále vrtí ocasem ze strany na stranu. Jeho lehké obavy z mužů se brzy po seznámení rozplynou, snaží se navazovat vztah s každým člověkem. Potřebuje ukázat, jak krásný může život být - po boku těch správných lidí. Jakmile (během pár chvilek) získá důvěru, má radost z každého doteku, rozdává pusinky a začne vesele pobíhat. Člověka, ke kterému si vytvoří v krátkém čase vazbu a začne mu důvěřovat, si bedlivě hlídá. Mám ho zkrátka stále v patách. :) 

Je střední velikosti 16 kg, pěkně chodí na vodítku a má hygienické návyky. Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Do nové rodiny půjde na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč.

V případě zájmu o Amorka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci Dotazník - Útulek Bouda, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail katerina@utulekbouda.cz.

 

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky - veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další - jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně dost vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme!