LUDVA - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ahoj lidi, jsem tu nový a trochu se rozkoukávám, všude plno kámošu bez domova a tak se k nim přidávám do řady. Jmenuju se Ludva, ale teta mi říká Ludánek. Jsem malý voříšek, teď už vyvoněný o ostříhaný, ale ještě nedávno jsem byl jak koule dredů, že byste mi stěží našli ksichtík. Žil jsem nějakou dobu na ulici, ale to už je vše pryč a já se těším domů. Bude mi kolem 5 - 7 let, jsem malinko při těle, takže spolu trochu vytvarujem pas. Jsem hodný, mazlivý parťák, co si rád lebedí v křesle nebo na gauči, drbání si užívám samozřejmě rád a taky se rád proběhnu po zahrádce. Na procházkách jsem čiperný a všechno mě zajímá, rád si hraju a s pejsky nemám žádný problém. Jsem takový ideální pejsek a všem budu dělat radost, váš Ludva."

Ludánek je asi 5 - 7 letý menší kříženec, žil dva roky a ulici a nyní se dostal k nám. je to moc milý a hodný kluk, se všema je kámoš a nevadí mu ani kočičky. Moc rád si hraje a šmejdí po zahrádce, také si rád polenoší v křesle nebo na gauči. Je to prima parťák pro milující páníčky, moc rád se pomazlí a svoje páníčky oddaně následuje. Občas nabručeně okomentuje, je - li odněkud vykázán, ale nic, co by se nedalo v klidu vysvětlit. S pejsky je kámoš a vyjde s každým, byl by doma rád za nějakou psí společnost na dovádění.
Ludánek je jako oživlá plyšová hračka, má dokonale jemný kožíšek, hladit ho má dokonalý terapeutický účinek. Hodí se do domečku se zahrádkou, do klidnějšího prostředí, k lidem, kteří se mu budou věnovat a budou mít na něj čas.
Ludva je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, s ošetřenými zoubky a normálními krevními testy, očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Říčanech, po dohodě se Zinou na tel : 736 608 977. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 Za krásné fotečky děkujeme
https://www.facebook.com/janatrpalkovafotografka