BESSINKA

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" S novým životem přichází i naděje na nový domov, na předchozí život moc ráda zapomenu. Jmenuji se Besinka a bude mi kolem 9 - 10 let, žila jsem poslední roky u mladých nezodpovědných lidí, když mi zemřela panička, ti si mě nevšímali a nikdo pro mě neměl vlídné slovo, ani pohlazení. A přitom jsem tak úžasná jezevčí holčička.

Jsem naprosto bezproblémová, nenáročná fenečka, kterou si každý ihned zamiluje a oblíbí, miluju lidi, jsem klidná, mazlivá a nejradši se tulím ke svému člověku, užívám si mazlení a drbáníčko, doma jsem vzorná a čistotná. Mám ráda klidné kratší procházky, s pejsky ani s fenkami nemám žádný problém a vyjdu bez potíží se všemi.
Hledám spřízněnou duši, svoji paničku, nebo rodinku, v klidném prostředí, kde se budu mít jako v psím ráji. Vaše Besinka."

Besinka je menší starší fenečka, cca 9 - 10let, trochu při těle. Je to kříženka jezevčíka a moc milá a kultivovaná dáma. Dostala se k nám po smrti majitelky, kdy se o ni měla postarat vnoučata, avšak, to se úplně nepovedlo a Besinka nikoho nezajímala, všem jen překážela a nikomu na ní nezáleželo.
Besi je psí zlato, je to mazlivý miláček, přítulná a velmi hodná, klidná fenečka. Je vděčná za každé vaše pohlazení a pozornost a užívá si lásky páníčků. Je velmi klidná, nenáročná a nevtíravá, za pohlazení by však šla i na kraj světa.
Ráda chodí na klidné procházky ven, vodítko zvládá hezky, má stále dobrou náladu a bude skvělou parťačkou milým hodným lidem.
Hledáme pro ni klidné zodpovědné bydlení doma, po boku svých páníčků, kteří si ji budou hýčkat, s pejsky je nekonfliktní. Ideálně bude spokojená v domečku se zahrádkou v klidnějším prostředí, nežli v bytě v rušném městě. Nevadí jí ani kočička či rozumné hodné děti. je to úžasná fenečka, kterou si všichni ihned oblíbí.

Besinka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705