NELINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Tak nějak spokojeně jsme si žili doma, já a moje menší smečka, dokud nám páníček neodešel navěky. Z ničeho nic přišla rána z nebes a pak nastalo stěhování a ted jsme všichni u tety, kde se připravujeme na nový život.
Jmenuji se Nelinka a je mi 6 let. Jsem překrásná kříženka jezevčíka a údajně kokříka, ale jsem maličká, asi 7 kilová princezna. Zpočátku jsem bázlivka a trochu se ostýchám před cizími lidmi, ale jakmile si zvyknu a zjistím, že mě máte rádi a umíte mazlit, je ze mě úžasná tulivá pricezna, která se od vás nehne a nespustí vás z očí. Svoje lidi miluju a toužím stále po jejich pozornosti, jsem vděčná za každé pohlazení a vaši lásku a jistě budu milovanou psí kamarádkou pro moc fajn páníčky, vaše Nelinka."

Nelinka pochází z menší jezevčí smečky, kterou jsme přijali, po smrti majitele. Je to 6 ti letá jezevčice, údajně křížená s kokrem, je malá, váží kolem 7 kilo a je to velmi hodná, něžná a citlivá beruška. Nejprve se trochu bojí a je nedůveřivá, ale její obava trvá jen chvíli, jakmile zjistí, že je vše v pořádku, stane se z ní skvělá a mazlivá holčička, kterou si každý zamiluje. Miluje spaní v posteli po vašem boku, je hodně tulivá a mazlivá, nejraději je ve vaší těsné blízkosti a vděčně k vám vzhlíží. U nás má svého psího kámoše, se kterým si nejradši hraje, jezevčíka Pepíka, určitě by šla ráda domů s ním, Pepík je na ni hodně upnutý, ale není podmínkou. Doma ale psího podobného kamaráda uvítá, j pejsky je nekonfliktní, fenky si vybírá, ale má trochu tendence vychovávat ostatní. Nemá problém srovnat do latě i většího pejska.
Nelinka je bezvadná holka, bude vám dělat radost a milující společnost na každém kroku.
Preferujeme bydlení v domku se zabezpečenou zahradou. Nelinka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Děkujeme moc za fotečky
https://www.facebook.com/svatia.foto