RONÍK

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Moje jméno je Roník a i já jsem musel na starší kolínka změnit adresu. Jsem malý veselý a hravý skřítek a mých 10 let by mi někdo hádal jen stěží. Panička mě opustila navždycky a já jsem teď u tety, kde se mám skvěle a hledám nový úžasný domov. Ač jsem věkem senior, jsem takový minitorpédo, vítač a přísavka. Svoje lidi miluju, s pejsky jsem kámoš a rád bych si s nimi hrál, občas na mě ale už nejsou moc zvědaví, protože energie mám víc, než by kdo čekal. Miluju balonky, lítat a vyštěkávat po zahradě, rád se tulím a mazlím a taky mám rád svojí pískací myš.
Rád bych našel prima aktivní rodinku, nebo milou aktivní starší paničku, na kterou jsem byl zvyklý.
Budu rád za bydlení v domečku se zahrádkou, se psí hravou kamarádkou a fajn páníčky, co mě budou milovat a taky mě občas usměrní, kdybych vystrkoval čertí růžky." Váš Ronny."

Roník je 10 ti letý maličký kříženec, váží 4 kila. Je to velmi roztomilý, střapatý kluk, moc milý, veselý a hodně aktivní. Přišel o paničku a dostal se k nám, aby zde našel štěstí a novou naději na budoucí život. Ronny rozhodně napatří do starého železa, je to hravý rarášek, má spoustu energie a elánu na hry, dovádění a rošťárny. Lidi miluje, je to velký mazel, miláček všech, rád se tulí, své lidi nadšeně vítá a má rád balonky, hrátky s pejsky a lidskou společnost a pozornost.
Na zahrádce kolem plotu spolehlivě oznámí každého příchozího a střeží i kde se, co šustne. Je to takový mini obranář, občas si troufne dovolovat si na větší pejsky a provokuje, na což se musí dávat pozor. Se psy je jinak nekonfliktní, jistě by byl rád za nějakou psí kámošku či kámoše na hraní i doma.
Ronny je moc milý energický pejsek, který potřebuje zodpovědné milující majitele, hodně pohybu a vyžití venku, nehodí se do bytu, kde by zůstával dlouho sám. Nebudete se s ním nudit a určitě si ho i okamžitě zamilujete jako my.
Roník je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, s ošetřenými zoubky a normálními krevními testy.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Říčanech, po dohodě se Zinou na tel : 736 608 977. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 Za krásné fotečky děkujeme
https://www.facebook.com/mamarmarma7