APEROL - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Aperol, i nás řečený Apík, je zhruba dvouletý xJack Russell teriér, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Kopčany. Do útulku byl odložen svými majiteli ještě s buldočí kamarádkou, které se ujala jiná organizace.

Apík je velmi líbivý a mazlivý pejsek, ale nese si sebou z minulosti ne moc hezké věci. Zejména se úplně brutálně se bojí nápřahu ruky - leknutím se skrčí, začne mrkat a chvěje se. Naštěstí ho lidi nenaučili bránit se kousnutím a není tak problém jakákoliv manipulace, ošetřování, apod. Apík velmi dobře reaguje na laskavý přístup.

Celkově je Apík ale poměrně hyperaktivní a má sklony se přetáčet, nicméně při správném a především klidném vedení je hrozný mazlíček, který by se nejradši jen tulil a pusinkoval a na svého člověka hledí jak na svatý obrázek. 

Pro Apíka budeme hledat zájemce, kteří ho primárně povedou ke klidu a nebudou jej přetáčet nesmyslným házením tenisáku - tato činnost je pro Apíka absolutně nevhodná. Vše novým majitelům vysvětlíme, ukážeme a v začátcích pomůžeme s vedením pejska. Nový majitel Apíka se musí smířit s tím, že bude mít zpočátku Apíka po dobu své nepřítomnosti v kleci. 

Apíka nedáme do rodiny s malými dětmi - věk minimálně 12+.

S pejsky, které zná, vychází bez problémů, fenky má rád. Vztah k jiným zvířatům netušíme. 

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a již také kastrovaný. .

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.