Defi k adopci

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Dej pac !

Podrobný popis

Defi je asi 6 letá kastrovaná německá ovčačka. Váží 28 kg a měří 60 cm v kohoutku. Defi je velmi aktivní, hodná a milá fenka, má moc ráda lidi i děti. Defí je velká hračička, nadšeně lítá pro aportky, přetahuje se se psími či lidskými parťáky o klacek, něžně okusuje ruce a vůbec je to veselá kopa plná energie a radosti ze života. K jiným pejskům a fenkám je velmi přátelská. Byla nalezena ve špatném stavu se svojí pravděpodobně dcerou Dori. Obě byly vychrtlé a se špatnou srstí, bylo vidět, že byly dlouhodobě zavřené v kotci, protože neměly žádné hygienické návyky a v kotci kroužily osmičky.

Defí se velmi rychle naučila hygienickým návykům v bytě, venku řádí, doma nosí hračky nebo blbne se psy, občas také odpočívá nebo si naloží hlavu do lidského klína a užívá si drbání a laskání.

Defí měla při přijetí na první pohled jedno oušku mírně pokleslé se silným zánětem a neustále vytékajícím hnisem. Po intenzivním čistění a kapání léků se zánět sice zlepšil, ale bylo nutné provést otoskopii a čistění zvukovodu. Ouško se jí již zcela uzdravilo, narovnalo a stalo se ozdobou zvídavé hlavičky.

V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 - 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím kontaktního formuláře odpovídáme v řádu týdnů.