Kyra

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Australský ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

8letá kříženka australského ovčáka a huskyho hledá svůj nový domov, kde ji budou milovat a nikdy se jí nevzdají. Kyra má 22 kilo, nachází se na Slovensku, po dohodě je možné zajistit převoz fenečky na hranice.

Kyra je úžasná psí dáma, žila s dalšími pejsky, kočkami i malými dětmi. V bytě je čistotná a nic neničí. Je zvyklá na venčení dětmi, na vodítku netahá, krásně poslouchá. Má v sobě ale i husky krev, je na to třeba myslet hlavně při pobytu na zahradě bez dozoru, Kyra se bojí bouřky, ohňostrojů, střílení a dalších hlasitých zvuků, v panice je schopná utéct. V dosavadním domově se vždy po chvíli vrátila, v nové rodině bychom se ale takovým útěkům chtěli vyvarovat.

Kyra je zvyklá i na velmi malé děti, ráda si s nimi hraje, je trpělivá a chápavá, poslouchá na povely. V současné rodině nemůže ze zdravotních důvodů majitelů zůstat.

Hledáme pro Kyru novou milující rodinu, která jí nabídne dostatek pohybu, lásky i pocit bezpečí. Kyra nade vše miluje lidi, najde se někdo, kdo bude milovat ji?

Očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná. Kyra půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Kyru nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.