Lola - vrácena majiteli

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Brno
Region: Jihomoravský
Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

LOLA
 
Pomáháme pouze s inzercí, pejsek se nenachází pod spolkem kapka pro tlapky. Zájemci použijete pouze tel. uvedený v inzerátu, kde vám zodpoví veškeré dotazy.
 
Lola je 3,5 letá nekastrovaná fenka, pro kterou hledáme nový domov.
Zdravotně je po fyzické stránce v pořádku. Bohužel si Lola nese velký šrám na duši, který se projevuje separační úzkostí. Pokud zůstane Lola sama doma, štěká a je riziko, že doma zničí nějaké věci. Má také obrovský strach z bouřek a petard, hlavně pokud je venku.
V minulosti žila v rodině s malými dětmi, kde byla nejspíš týraná. Zájemci s malými dětmi tedy nevolejte. Do adopce je vhodná raději k odrostlým a rozumným dětem, kterých se nebude Lola bát.
Pro Lolu by bylo nejlepší, kdyby zůstala jedináček. Popřípadě k opačnému pohlaví. Se psy Lola vychází ve většině případů dobře. Jiná zvířata nemusí.
Lola potřebuje majitele, který se jí bude dostatečně věnovat. Hygienické návyky má naučené. Základní povely zvládá, i když na pamlsek. Miluje aportování, běh a plavání. Pokud nemá dostatek pohybu k vybití přebytečné energie, tahá na vodítku. Pokud je vyběhaná, jde pěkně.
Z důvodu separační úzkosti by bylo pro Lolu nejlepší, pokud by nemusela zůstávat sama, popř. pokud by našla majitele, který má s tímto problémem zkušenost a dokáže s ním pracovat a Lole pomoci.
V případě zájmu napište něco o sobě na číslo 606 175 317.