Míšánek, jemný přítel - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Míšánek, 13 let, 10 kg. Celý život jsem žil u sociálně slabé rodiny, zavřený v jedné místnosti. Tolik let bez radosti, bez toho pravého krásného psího života... Nevím, co se stalo, ale najednou kotec, útulek... Což to nikdy neskončí? Ano, prý skončí, prý ještě poznám to krásné. To mi říkají ve spolku Psí senioři v nouzi, do jejichž dočasné péče jsem putoval. Prosím, ať je to třeba právě s Vámi, adoptujte mě.

Budu jemným, elegantním, mazlivým přítelem. Dám na Vás pacičku a tak poprosím o podrbání. Rád si i pohraji. A když poté půjdeme na procházku nebo alespoň na zahrádku, budu nejspokojenější. Na vodítku umím, byť se občas „zamotám“ :-) Manipulaci snáším. Doma neničím, hygienické návyky dodržuji.

Protože jsem bázlivější (= leknu se, ale nekoušu), rád bych našel klidnější domov bez malých dětí. Pokud budu mít i psího nebo kočičího parťáka, vůbec mi to vadit nebude. V dočasné péči jich mám spoustu, a jsem s nimi bez problému. Mohu do domku nebo do bytu, ale pouze dovnitř!

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Já o ničem sice nevím, ale mám prý Cushingův syndrom a beru léky, které vyjdou na 1500 Kč/měsíc. Je třeba monitorovat srdíčko, ale na to prozatím léky brát nemusím.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Brna.